Мішель Терещенко перемагає на виборах міського голови Глухова

Як кувалася перемога – звіт з ФБ-сторінки Олени Єскіної:

“Як можна в таких умовах здобути перемогу? Насправді, все дуже просто.
1. Мішель Терещенко ніколи не збирався йти у політику: взяти участь у виборах міського голови його умовили самі глухівчани.
2. Виборчу кампанію для Мішеля Терещенка теж проводили самі глухівчани, які змогли належним чином організуватися та розподілити між собою обов’язки. Багато небайдужих людей приїхало з Києва, а також з Сум допомагати, особливо в останні дні перед виборами та у день виборів. Вся команда Мішеля під час виборів, а також спостерігачі, працювали ВИКЛЮЧНО на волонтерських засадах! Таких вмотивованих, щирих, професійних фахівців я раніше рідко де зустрічала!
3. Мішеля Терещенка підтримали всі демократичні політичні сили у Глухові та агітували за нього. Після зради Свободи, РПЛ, Батьківщини члени їх міських партійних організацій продовжували підтримувати Мішеля.
3. Штаб Мішеля Терещенка напередодні та у день виборів спрацював дуже професійно:
заплановані провокації та фальсифікації були своєчасно виявлені та зупинені. Замінені продажними політичними силами члени ТВК були оперативно введені до складу ТВК шляхом заміни членів іншої партії. Порушені кримінальні справи. Величезну допомогу у спостереженні за голосуванням здійснили народні депутати України: ті, хто спеціально приїхав у Глухів (Павло Кішкар, Ганна Гопко, Віктор Кривенко) та ті, хто займався контролем ситуації безпосередньо з Києва.
Міжнародна спільнота теж дуже уважно спостерігала за розвитком подій…
4. Величезну роль зіграли засоби масової інформації національного рівня, які висвітлили ситуацію якою вона була та не дали створити “ефект ізоляції”. Окремо хочу виділити газету “День”, яка зробила справжній інформаційний прорив та стала улюбленою серед багатьох глухівчан.
5. Щире бажання Мішеля слугувати суспільству й продовжувати традиції своїх пращурів, а також його досягнення у бізнесі, зокрема, створення декількох виробничих підприємств у місті, надихала глухівчан: Терещенко перетворював, навіть, локальні зустрічі на справжні народні віча, які відбувалися виключно на вулиці (жодне приміщення в місті не надавали) у будь-яку погоду. А ще у Мішеля є унікальна якість – він неймовірно відкритий та позитивний: миттєво знаходить спільну мову з будь-якою людиною та щиро пропонує свою допомогу, нічого не очікуючи натомість… Тому, його завжди оточує величезна кількість друзів та всі раді бути чимось корисними.

Синергія від всього переліченого та непереліченого і забезпечила перемогу Мішелю Терещенку, він набрав майже 65%!

Результати виборів в Глухові вважаю безпрецендентною перемогою місцевої громади над представниками олігархічного кримінального угруповування. Це саме той випадок, коли глухівчани продемонстрували всій Україні, що немає нічого неможливого!”

Advertisements
Опубліковано у бізнес / економіка, думай глобально, жити і перемагати, паростки майбутнього, рекомендую, самоорганізація / спільна дія | Теґи: . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.

2 Responses to Мішель Терещенко перемагає на виборах міського голови Глухова

  1. mamache коментує:

    Тарасе, а я дуже рада за Глухів, бо коли були там два роки тому, місцеві таксисти міряли відстань до Курська, бо вважали його “своим городом”. Взагалі коли зара так багато розмов про Харків, я тихо себе питаю про Суми і Чернігів, бо настрої там неоднорідні.

    принаймні оцей східний форпост буде прикритий. страшенно симпатичний чувак, як Вам?

    • Taras Tronka коментує:

      Що я можу сказати? Я у захваті :) Важливо те, що у ньому немає пафосу – він, як справжній підприємець, просто спробував, порахував, сформував команду, ризикнув – і в нього вийшло. Оце мені подобається найбільше. Ну і як майстер-клас для всієї країни – дуже корисно, звичайно (зараз додам звіт про кампанію з ФБ – там, виявляється, було дуже цікаво)

Напишіть, що ви думаєте з цього приводу

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s