Шо дєлать?! – Не панікувать.

Я оце останнім часом менше був у ФБ (ТБ я взагалі не дивлюся давно), а більше часу присвятив здоров’ю та родині, чого і всім рекомендую. Зайшов – а тут пипець – вторгнення, війна і взагалі всьо пропало. Шановні громадяни, давайте будемо чесними. Вторгнення військ відбулося вже давно, зараз ми спостерігаємо лише його черговий етап за потужної інформаційної підтримки зсередини країни. Так, з одного боку – це війна. Але справжня війна – це коли авіація бомбить Київ, Львів, Одесу, і Дніпропетровськ (у Путіна вистачить для цього ракет та авіації). Коли лунають вибухи на стратегічних об’єктах. Коли пропадає електрика, мобільний зв’язок і інтернет по всій країні. Коли темними містами вештаються озброєні банди. Тому, якщо ви боїтеся чогось із вищенаведеного, то саме час готуватися, а не ходити на мітинги чи сидіти в інтернетах. Пряма демократія має сенс тільки тоді, коли на мітинг приходить не розгарячений натовп, а добре забезпечені і підготовлені громадяни, які можуть не лише висунути вимоги, але й забезпечити і проконтролювати їх негайне та неухильне виконання.

Додаткове читання:

Обзор: Где в Киеве учат военному делу

Сам себе «скорая»: киевские курсы оказания первой медицинской помощи

Cерія нарисів про самоорганізацію від Валентина Семиволоса

Как выжить в блокадном городе (досвід Сараєво)

Апокалипсис приближается (про зиму 2014/2015 на прикладі Києва)

Advertisements
Опубліковано у подумалося, самоорганізація / спільна дія, скажу від себе, інтернетне | Теґи: , , . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.

3 Responses to Шо дєлать?! – Не панікувать.

 1. mamache коментує:

  а шо ж тіткам підстаркуватим робити?

  • Taras Tronka коментує:

   Я так розумію, ви для когось зі знайомих питаєте? :) Ну, якщо серйозно, то варіантів маса – можна допомагати дивитися за дітьми тим родинам, де чоловік пішов на війну або вся родина активно волонтерить на армію, можна поширювати правильну інформацію серед знайомих, провести позапланові заняття з першої допомоги та з цивільної оброни серед родини, сусідів, співробітників і всіх, кого можна дістати. Я, наприклад, уже раз підбив колектив на медичний тренінг, і мрію продовжити :) Ну і так далі.

 2. mamache коментує:

  супер))))). просто Ви настільки вичерпно формулюєте, що вирішила таке на емоціях питання поставити. не раз і не два пояснювала це тим хто “ашояможу”…

Напишіть, що ви думаєте з цього приводу

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s