Страшніше, ніж Янукович

Надзвичайно «вчасне» жорстоке побиття Тетяни Чорновол будь-яку мислячу людину не може не змусити до думання. У тому, що відбувається в Країні – вже занадто забагато збігів.

Жорстоке побиття студентів 30-го листопада, на спаді протесту, криваві провокації 1-го грудня на Банковій біля Адміністрації президента, в якій вже встановлено очевидний закордонний російський слід, нічний штурм Майдану 11-го грудня, жорстокі атаки на активістів протягом останніх днів, коли, здавалося, що частина влади начебто йде на примирення, або принаймні на перемир’я.

«Оскільки всі три загострення Януковичу явно «не в тему», хтось поки невідомий натискує на кнопки, керуючи розвитком ситуації у власних інтересах: розкручує маховик насильства у сподіванні штовхнути країну до масових заворушень. Цікаво, що останній сценарій, який ще не розпочався, вже активно монтується і транслюється російським телебаченням» (Олександр Тертичний).

Україну – як Майдан, так і Регіони – грають як малих, тільки по-дорослому – з кров’ю.

На місці Януковича будь-який притомний національний лідер схопився за голову і негайно оголосив політику національного примирення задля боротьби із цілком реальною зовнішньою загрозою. Захарченко та всі інші мають піти не тому, що вони корумповані і безсовісні злодії, а в першу чергу тому, що дозволяють іноземним спецслужбам розігрувати свої сценарії на нашій території життями наших громадян-українців.

Найгірший випадок, який нам світить за умови поразки Майдану – це навіть не Янукович у ролі Лукашенка, це – нова Руїна, п’ятдесятилітня громадянська війна кінця 17-го століття, яка закінчилася розвалом країни за активної участі сусідів. Саме цього ми повинні боятися більше за Януковича. І саме за це він заслуговує на презирство – як перший президент, який дозволяє відбуватися такому в незалежній країні.

Усе вищенаведене не означає, що необхідно усунутися від протестів. Навпаки – ліквідація чинної влади і створення нового уряду є першочерговим питанням збереження життя всієї країни і кожного її громадянина. Створення нової, ефективної, проукраїнської влади, яка має свої головним пріоритетом захист людського життя і гідності, є питанням особистої безпеки кожного українця. Ми, активна частина суспільства – все ще маємо шанс народити нову країну, хоч і не так швидко чи легко, як би того хотілось. Боротьба повинна продовжуватися, але з потроєною уважністю, обережністю, та завбачливістю.

Додаткове читання:

За избиением Татьяны Чорновол стоит Виктор Медведчук и спецслужбы РФ. Версия

Избиение Тани Чорновил – попытка поставить Украине мат в 5 ходов, пока Запад ушел на каникулы

Избиение Черновол и фатальная ловушка простого решения

Advertisements
Опубліковано у думай глобально. Додати до закладок постійне посилання.

Напишіть, що ви думаєте з цього приводу

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s