Чому важливо на цей тиждень кинути все і бути на Майдані щодня

1. Тільки масова присутність людей на Майдані рухає політиків уперед. Кличко вчора чесно сказав: «без вас ми нічого не можемо». Щойно на вулиці перестане виходити сто тисяч людей – опозиція сяде на попу і здасться владі на вигідних (для себе) умовах. А так вони щодня бачать – якщо будуть тупити, народ розірве їх разом із владою.

2. Вони не можуть не тільки нічого зробити, а й нічого навіть придумати. Вони розгублені. Вони уважно вдивляються і прислуховуються до народного моря, яке вони не могли самі розбурхати понад два роки, а тут – бах – і люди самі прийшли. Вони хочуть знати, що вони повинні робити і що повинні казати для того, щоби народ їх підтримав і продовжив виходити на майдани. Тому малюйте ваші вимоги до опозиції на ватмані – і вперед на мітинг. У вас зараз більше можливостей бути почутими, ніж будь-коли. Масовий мітинг – це і вибори, і референдум одночасно, просто зараз. Хочете «Януковича – до суду» – малюйте і виходьте. «Кличко – не зупиняйся» – малюйте. «Свободу політв’язням» – вперед. «Негайні вибори в Києві» – звичайно! Хочете судової реформи? Будь-ласка. Державну підтримку молодим матерям? На здоров’я. Націоналізація підприємств? Закриття офшорів? Податок на олігархів? – Вперед. У вас взагалі є якісь політичні чи економічні вимоги? Зараз саме час їх намалювати і озвучити. За пару днів ваша вимога майже гарантовано потрапить у соцмережі та стрічки новин. Якщо маєш щось сказати – не мовчи, іди на Майдан і кажи.

3. Присутність живої людини на мітингу – це найкраща агітація. Одне фото з Майдану варте п’ятдесяти повідомлень на Фейсбуку. Не забувайте про Схід та Південь – до них новини доходять із запізненням і в перекрученому вигляді. Необхідний щоденний, чіткий і сильний сигнал: у Києві проходить масова ненасильницька акція проти насильства влади і за відставку Януковича. Своєю особистою присутністю на Майдані ми прориваємо інформаційну блокаду.

4. Велика кількість людей – це одночасно і питання безпеки. Десять демонстрантів скрутять провокатора краще, ніж п’ять. Та й «тітушки»  всякі побояться виходити проти розлюченого натовпу.

Все, пішов на Майдан. Хто має що додати – пишіть в коментах і репостах. Разом переможемо!

Advertisements
Опубліковано у Київ, пряма дія, самоорганізація / спільна дія, скажу від себе | Теґи: , . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.

Напишіть, що ви думаєте з цього приводу

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s