Нація інтроверток

Ще один відгук на тему “вони про нас”. Не зважаючи на заявлену тему сексу, виглядає як незле культурологічне дослідження. Майже за Забужко :) Також цікаво, що зовнішнє спостереження підтверджує діагноз, поставлений колись Скрипкою: українці (і українки також, незважаючи на притаманну жінкам комунікабельність) є нацією інтровертів. Колись співоча і привітна нація розучилася спілкуватися?

Американський секс-турист написав книжку про те, як звабити українок

17.01.2013

“Це мій найдовший туристичний гід. Я вирушив вглиб України і жив у індустріальній дірі три місяці, аби зрозуміти, що потрібно, аби переспати з найбільш жіночними жінками у світі”, – пише американський секс-турист у анотації до своєї книжки.

Руш В (Roosh V) провів у Харкові три місяці і результати свого життя описав у путівнику, з промовистою назвою Bang Ukraine (“Переспати з Україною”).

“З Україною все неправильно, крім одного – жінок. Українки – найбільш жіночні з усіх, яких я бачив у світі”,пише американець.

Для 33-річного Руша Україна стала не першою країною, де він вправлявся у мистецтві пікапу. У його колекції є й путівники на кшталт “Не спіть з Данією”.

Руш вихваляє жіночність і красу українських жінок, але вказує на те, що вони не дуже дбають про свій внутрішній світ, розвиток особистості, натомість приділяють багато уваги  зовнішності і освіті.

“Через Україну я переглянув свої теорії про відвідування країн з високим співвідношенням жінок до чоловіків. У Польщі це співвідношення було значно гіршим (часто на кожну жінку припадало 3 чоловіки), але я знімав дівчину значно легше”, – пише Руш.

За три місяці в Харкові чоловік вирішив, що знає, як вести гру у зваблювання і описує свій досвід на 103 сторінках.

Він ділить українок на три типи і визначає один, з яким варто мати справу, аби отримати секс. Більше того, чоловік пояснює вікові особливості зваблювання українок, зокрема те, що після 25 років вони стають невпевненими в собі і готовими вийти заміж за будь-якого чоловіка. Руш помітив і причину цього – постійні промивання мізків родичів дівчини.

Цей тип українок найлегше звабити, але чоловіки мають мати на увазі, що ці жінки шукають не стільки коханців, скільки саме чоловіків для одруження.

Руш радить не надто щедро тратити гроші на українок, бо вони до цього не дуже звикли – у місцевих чоловіків нема достатньо грошей для того, аби відвести дівчину у ресторан. Тому доцільнішими будуть прогулянки по місту з походом у звичайну забігайлівку під час першого побачення.

“Якщо витрачати багато грошей, то жінка вирішить, що ви спонсор і очікуватиме, що платитимете за секс”, – пояснює Руш.

Водночас українки погано говорять англійською і не п’ють багато, тому треба розраховувати, що затягнути в ліжко їх доведеться без допомоги алкоголю.

Більше того, чоловік обіцяє покупцям своєї книжки поради щодо того, як вигадати солідну історію, аби українка не подумала, що перед нею звичайнісінький секс-турист, як відповідати на спроби перевірити наміри чоловіка і навіть як діяти, якщо українка намагається витягнути з іноземця гроші у довготермінових стосунках.

Загалом українок він порівнює з головним героєм комедійного фільму “Вікенд у Берні“. Його головний герой – бізнесмен Берні є мерцем. Але його друзі видають його за живого. Мертвий Берні заводить нових друзів і навіть знімає симпатичну дівчину.

“В Україні дівчата – Берні. І хочу, аби ви вдавали, що вона мертва і вам лише треба мати шаманську силу аби зробити її не мертвою”, – каже Руш. Він також зауважує, що “американка на першому побаченні це українка на четвертому”.

Щоб зрозуміти, як саме Руш пропонує зваблювати українок, подаємо кілька цитат з книги.

Говоріть більшість часу (90%). Вона буде давати короткі відповіді, які не допомагатимуть вам продовжувати розмову. Тиша буде звичною справою. Здаватиметься, що вона переходить в інший світ, але поки вона все ще тут (тобто якщо вона не пішла геть), ви все робите правильно і можете говорити про все, що спаде вам на думку. Трохи тиші з вашого боку теж окей, але надто багато тиші може її реанімувати і вона піде в руки до іншого хлопця.

Рано починайте торкатись до неї і робіть це часто. Пам’ятаєте сцену з “Матриці”, де Трініті повертає Нео до життя, зізнаючись у любові до нього? Українських Берні доведеться повертати до життя торкаючись до них багато. Почніть торкатись до її рук, спини, стегон, а коли ви на танцполі – сідниць. Слова не реанімують Берні, лише доторки. Я переконаний, що доторки є основним способом, яким чоловіки можуть звабити українку. Просто знайте, що коли ви це робитимете, вона не відповідатиме. Але поки вона з вами, у вас все йде добре.

Коли ви вичерпали теми для розмови (а це неодмінно станеться, якщо врахувати, як мало вона відповідатиме), запропонуйте танець. Загалом має бути менше пропонування, а більше наполяганння.

Чоловік також радить, якщо настрій не дуже хороший, випити перед тим, як йти танцювати. Після десятихвилинної розмови з дівчиною, якщо вона не проявляє зацікавлення у тому, аби стояти поряд і слухати, “спитайте її, що вона любить пити і зробіть рух у напрямку до барної стійки (якщо вона скаже однозначного “ні”).

“Загалом, це поганий знак, якщо дівчина відмовляється від безкоштовної випивки, бо це її спосіб сказати “Я не хочу бути винною тобі нічого”. Якщо дівчина відмовляється від випивки і танцю, вона, мабуть, скоро піде від вас. Якщо вона приймає обидві ваші пропозиції за приблизно 30 хвилин, ваші справи йдуть чудово”

Спробуйте поцілувати Берні. Важливішим є намагання її поцілувати, ніж фактично отримати сам поцілунок. Це тому, що ви ж хочете створити атмосферу сексу, щоб показати, що тут не йдеться про дружбу. Вам же не хочеться на першому побаченні зрозуміти, що ви у “зоні дружби”, хоча ви розраховували опинитись у “зоні сексу”. Мушу сказати, що я ще ніколи не опинявся так часто у “зоні друзів”, як в Україні, в основному через те, що мій сексуальні наміри були слабкими на початку інтеракції.

До теми:

Advertisements
Опубліковано у книжки та читання, культурне, цитатник. Додати до закладок постійне посилання.

One Response to Нація інтроверток

  1. харьковчанка коментує:

    “Мальчик” за тридцать подпитывает свое материальное и психологическое состояние за счет “слабого” пола. По его же словам…такие бесхребетные мужчины американкам уже не нужны ибо уровень их экономического развития позволяет им растить самодостаточных женщин в нормальных семьях, из которых вряд ли возможно выудить “женственность” по меркам мужчин – слабость, зависимость, “замужественную недалекость”. Все цивилизации проходят пик развития и дальнейший упадок именно потому, что считают свое благополучное положение статичным, однако на данном примере видно, что неправильно воспитанный в условиях экономического пресыщения и безответственности за собственные поступки, мужчина, уже не в состоянии вырастить полноценное потомство, способное поддерживать уровень отношений между людьми и соответственно все остальные аспекты развития страны. Этот мужчина вместо того, чтобы соответствовать “своим” женщинам, ездит по странам с другим менталитетом и накладывает на других женщин правила поведения американок. По всему видно, что он не знает, что сравнение с США для нас скорее унизительно, чем престижно. Можно сделать вывод, что он в принципе не знаком с нашими суждениями на их счет.
    Приезжая в другую стану, не изучив язык носителей и минимальную историю, еще и ставя это в ущерб людям, к которым приехал, надо иметь недюжую наглость и невежество. США является откликом англоязычных отбросов общества, именно поэтому этот индивид владеет тем языком, на котором общается и это не делает ему никакой чести.
    Поставив в кон угла секс, мужчина наивно полагает, что преуспел в искусстве взаимоотношений, меняя молоденьких наивных девченок одну на другую. Давно известный факт, что этот цикл скрывает закомплексованного недомужчину, внутренний мир которого ограничен его потребностями на самом примитивном уровне. Слабый человек -это человек не способный взять на себя отвественность за другого человека, как это делают америкосы – секс без обязательств и секс-туризм. Уже сейчас на него можно смотреть с сожалением – он в этой жизни ничего еще не осознал, а через пару лет наступит черта невозврата, когда многое возможности в отношениях для него будут просто потеряны так и не открывшись.
    Идиот с возрастом становится старым идиотом! Женщины,наивность и вера в лучшее будущее, в любовь не порок…..вы красивы, в меру наивны и очень сильны, просто не жалейте мудаков!

Напишіть, що ви думаєте з цього приводу

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s