Захисник старого Києва йде в Раду

Нарешті дочекалися: реальні громадські активісти пішли в депутати. Слідом за Тетяною Монтян – Ігор Луценко: Захисник старого Києва йде в Раду | svidomo.org.

Тепер можемо привітати й мешканців Шевченківського району з появою кандидата, за якого не соромно віддати свій голос.

Пряма мова від Ігоря Луценка: 223-й, проти Пилипишина

“Головна мотивація – це не допустити до влади тих, хто своїми руками нищив моє місто і крав майно киян. По Шевченківському району іде Віктор Пилипишин, людина відома – “містер книгарня Сяйво”, “містер садиба Мурашка”, та й взагалі “містер 15 вкрадених мільйонів” за версією прокуратури. Прокуратура, ж, на жаль, зі зрозумілих причин тримає Пилипишина на гачку кримінальної справи. Таким чином влада його контролює, і буде підтримувати. Тут Пилипишин = Янукович.

Роками ми з друзями та однодумцями по містозахисному руху боремося з наслідками хазяйнування цього “містера” у Шевченківському районі. Боротьба – результативна. Якби не спротив киян, то не повернули б Києву книгарню “Сяйво”, не міг би Попов на цьому неоковирно піаритися, не відсудила б у бариг прокуратура садибу Мурашка.

Але погодьтесь, це вже зовсім нахабство – давати депутатські мандати тим, кого публічно всі вважають головними крадіями в Києві. Владу можна зрозуміти – їй потрібні слухняні мандати. Але це питання честі киян – дати достойний бій тим, хто зробив найбільше шкоди столиці”.

Advertisements
Опубліковано у Київ, паростки майбутнього, пряма дія, самоорганізація / спільна дія | Теґи: . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.

Напишіть, що ви думаєте з цього приводу

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s