Початку виборчої кампанії – 2012 присвячується: Монтян іде в депутати

Сьогодні я хочу написати про Тетяну Монтян не просто тому, що я її люблю і поважаю – і як людину, і як жінку (так, хоча в це складно повірити, спостерігаючи її публічну поведінку), і як юриста.

Я хочу написати про Тетяну Монтян тому, що протягом наступних трьох місяців вона, по-перше, дає шанс одному з районів Києва обрати хоча б одного з 450 депутатів, за якого їм потім буде не соромно, і, по-друге, показує майстер-клас (або, якщо хочете, проводить експеримент) справжньої політичної боротьби – без гречки, без проплачених «фанатів», без замовних матеріалів у пресі, нарешті, просто – без брехні. Такої політичної боротьби, про яку пишуть у книжках, і якою вона реально є у цивілізованих країнах.

Тетяна Монтян та її добровольці роблять для країни більше, ніж усі політичні партії разом узяті – вона реально впроваджує європейські стандарти і загальнолюдські цінності в життя України. Прямо сьогодні, просто зараз, коли ви читаєте ці рядки – Монтян вперто і послідовно тягне країну в Європу.

Слово автору:

(Взято з блогу Тетяни Монтян на «Українській правді»)

Шукаю волонтерів!

08 червня 2012, 13:37

Як ви вже всі знаєте, я вирішила позмагатися за впливовіший майданчик для просування своїх світлих ідей. Тобто – балотуюся до ВР по рідному 212-му округу.

У мене немає бабла на крутих гамериканських політтехнологів, які могли б придумати мені слоган “Монтян для людей” або “Україні потрібна Монтян“, на армію професійних пропагандонів-агітаторів та на сотні наметів під прапором із моїм лучєзарним профілем.

Тому доводиться робити ставку на таких самих шалених та відчайдушних волонтерів.

Якщо ви в’їжджаєте в мої ідеї та визнаєте, що мої пропозиції є необхідною, хоча і недостатньою умовою розвитку України (мене особисто при цьому любити не треба); хочете мати хоч одного депа в Раді, який дійсно розуміється на законопроектах, та ще й зобов’язаного своїм місцем людям, а не бабосам спонсорів; якщо у вас також є світлі ідеї, які потребують лобіювання – велкам ту ауер тім!

Що я можу дати? Можу під час бійки в Раді професійно дати в морду якійсь ожирілій тушці, якщо ця тушка нівроку бикуватиме. Зможу захистити не одного нещасного громадянина, у якого забирають власність, і не одну фірму, у якої віджимають бізнес. Я і так всім цим займаюсь цілком вправно як простий адвокат, але як депутат – зможу робити це ще ефективніше. Але головне – я зможу добитися, аби Рада ухвалила давно розроблені мною законопроекти. Коротше, захищатиму все позитивне – як законодавчо, так і безпосередньо своїм тендітним депутатським тілом.

Дата першого збору волонтерів 12 червня (вівторок) о 18.00 в районі Позняків. Детальне місце зустрічі повідомлю зацікавленим особам на мило. Для того, щоб потрапити на цей шабаш необхідно заповнити коротеньку анкету.

Якщо хтось не зможе прийти або знаходиться в іншому місті – це не проблема (але анкету все одне заповніть). Є різноманітні способи взяти участь в моїй кампанії.

* * *

І ще трохи текстів про кампанію Монтян для тих, кому цікаво:

Технологія організації виборчої компанії без грошей:

 

Коментарі від третіх осіб (авжеж, прихильників, а ви що думали ;-)

* * *

До теми:

Advertisements
Опубліковано у Київ, думай глобально, жити і перемагати, пряма дія, рекомендую, самоорганізація / спільна дія | Теґи: , . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.

Напишіть, що ви думаєте з цього приводу

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s