Якщо робиш щось правильне, то завжди знайдеш трохи грошей

«…Свого часу «Розпил», зібравши 8 млн. рублів з багатьох тисяч спонсорів, зламав дуже стійкий і дуже шкідливий стереотип суспільної свідомості: «неможливо фінансувати суспільно-політичний проект дрібними пожертвами звичайних людей».

Ніхто не вірив, що так можна збирати гроші, і ніхто не пробував. Всі хотіли грантів, бюджетного фінансування або кремлівського / олігархічного кеша. Ніяких інших варіантів не існувало.

Це було аксіомою: гроші з фізичних осіб ефективно збирають тільки на благодійність, в основному на лікування дітей. Ні на що інше не дають.

Ми спробували – і все вийшло (самі були в шоці). Виявилося, що є в Росії десятки тисяч людей, готових перераховувати невеликі суми (середній розмір пожертвування на«Розпил» – 400 рублів) на всякі гарні проекти.

Зараз усі так збирають гроші, чим ми страшенно тішимося: «гаманець Романової», фінансування брошури «Путін. Підсумки», збір грошей для захисту незаконно заарештованих і т.д. і т.д.

Це працює для лібералів і націоналістів, для екологів і анархістів. Якщо робиш щось правильне, то завжди знайдеш трохи грошей».

«16 сміливих». Олексій Навальний, ініціатор проекту «Розпил», у своєму блозі від 30.05.2012 р.

Advertisements
Опубліковано у бізнес / економіка, жити і перемагати, культурне, самоорганізація / спільна дія, цитатник | Теґи: . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.

Напишіть, що ви думаєте з цього приводу

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s