Захисти честь країни – запроси іноземця у гості :-)

Колись давно про українців казали, що вони є дуже гостинним і привітним народом. Підготовка до ЄВРО-2012 виявила й інші риси національного характеру: українські готелі в кращих кримських традиціях збираються за місяць чемпіонату заробити на рік вперед, а особливо підприємливі – пропонують гостям житло у наметах під Києвом за 350 грн. на добу. Звичайно, такі ціни не проблема для чиновників, які займаються організацією чемпіонату в Україні – в Монако бувають ціни і дорожчі. Але, як виявилося, далеко не всі іноземні вболівальники мають так багато вільних грошей.

І ось на тлі цього торжества абсурду і ненажерливості знайшлася група людей, які вирішили своїми силами бодай якось врятувати імідж країни – запросивши іноземних фанатів пожити у себе вдома безкоштовно. Цей чудовий проект називається Rooms 4 Free – Ukraine Invites You!

На поточний момент задоволено усі 52 заявки від іноземців, розміщено близько 200 гостей (більшість заявок – на розміщення родини або кількох друзів).

Власне, для киян масове надання прихистку гостям міста не є чимось новим – тисячи містян запрошували до себе активістів Майдану у 2004-му, часто – прямо з вулиці, тобто з того самого Майдану. Для мешканців Харкова, Львова і Донецька це, очевидно, буде новим і захоплюючим досвідом. Отже, якщо ви хочете показати іноземним фанатам справжню душу України – розміщуйте своє запрошення на сайті Rooms 4 Free – Ukraine Invites You!

Покажемо Європі, що Україна краща, ніж вони про неї думають :-)

П.С. Знаючі люди кажуть, що в інтернетах вже давно існують популярні мережі коуч-серфінгу, по-нашому – вписки. Наприклад, тут і тут – це для тих, хто не хоче обмежуватися тільки єврофанатами :-)

Додаткове читання:

До теми:

Advertisements
Опубліковано у пряма дія, самоорганізація / спільна дія | Теґи: , . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.

8 Responses to Захисти честь країни – запроси іноземця у гості :-)

  1. mamache коментує:

    ггг
    мила ідея. Так само притягальна, як і недосяжна. трохи знаючи киян, насмілюся Вам не повірити. поки що бачу на своїх друзях, що винаймають житло, масові намаганні квартировласників підвищити платню.

    хоча хто’на… Київ місто велике, може 200 сімей-винятків і знайдеться. особисто я не вірю у велику кількість вболівальників в Україні. такий політичний екстрім не всім до вподоби.

  2. llevchenko коментує:

    Ідея, безперечно, хороша. Але чомусь у нас так завжди – як захищати честь країни, то тільки простим смертним…
    Було б дуже непогано розселити трохи людей по різних резиденціях. Принаймні, використали б ті маєтки з користю.
    А якщо відверто, то шкода, що люди “з периферії” не зможуть допомогти житлом в організації Євро. Краще б ті іноземці взагалі не їхали. Вибачте за песимізм.

    • mamache коментує:

      та чьо
      у мене подружка винаймає житло біля Палацу “Україна”, хазяйка має в цім домі три квартири. так от прийшла і загилила суму вдвічі більшу. давай або вимітайся. А Ви кажете “прості смертні”. та київські смертні вони теж собі смертні не прості.

      • Taras Tronka коментує:

        Кожен робить свій вибір. Та хазяйка буде розповідати своїм дітям, як “підняла” додаткових пару штук під шумок чемпіонату. А ті симпатичні люди, які запрошують німців у свій будинок під Києвом, будуть показувати дітям фотки з радісними обличчями гостей, і, цілком можливо, матимуть нагоду й самим погостювати у нових друзів. Кожному – своє.

      • llevchenko коментує:

        Я мала на увазі, що прості смертні, то ті – що запрошують жити “4 free”. Думаю, що здебільшого це люди умовно середнього достатку.
        А таких, що загилюють суми у нас і в провінції багато, і не тільки зараз перед Євро ))

      • mamache коментує:

        правда, правда… я просто про хмм дещо ідеалістичну ідею запрошення абсолютно сторонніх людей до себе в гості. Ми живемо у Ворзелі у власноруч збудованому будинку, і у нас досить багато буває наріду. але це не незнайомці, (тим паче футбольні фанати))). чоловік мій цікавиться собаками, на період виставок у нас двір часом перетворюється на суцільне гавкучело. но ми довго (роками!) листуємося з цими людьми, спілкуємося в інеті, зустрічаємося, радимося…

        ну от якось отак. сорі, якшо трохи сумбурно, шукаю ниточку. в такім цілковитім альтруїзмі щось не те :(

      • Taras Tronka коментує:

        Це ж питання особистого ставлення :-) Хтось готовий ризикувати, хтось ні. Зазвичай молодші люди простіше ставляться до таких речей – молода пара прийме молоду пару. Плюс етикет “вписки” чи “коучсерфінгу” вже давно відомий і усталений, відповідно господарі мають право очікувати певну поведінку від гостей, а в разі чого – спокійно виставити їх надвір, а гості знають, що від них очікувати. Ну і найочевидніше – там же люди тільки обмінюються контактами, після чого, як правило, зізвонюються по скайпу і зясовують усі деталі і перевіряють особисте враження одне від одного. Самі знаєте – комусь треба роки, щоби зійтися з людиною, комусь вистачає десяти хвилин.

      • mamache коментує:

        так.
        тут Ви праві. про етикет “вписки” ще почитаю окремо. бо написала Вам і почала пригадувати своїх собачників.
        зупинялася у нас молода сім’я, подружжя, доця і собака різеншнауцер.
        АААААААААААА!!!!! Тарасе!!!!!!!! їхнє до нас ставлення було прямо протилежне нашому!!!!!!!!!!! вони нам так осточортіли!!!!!!!! натомість вони так нас полюбили, шо ми не знали куди подітися.
        такі були френдлі шо ой. ми довго згадували і сміялися. про виставляння надвір не йшлося, вони були друзі наших друзів, приїхали на день, лишилися на другий, тоді на третій, я ледь їх випхала до тещі, наприкінець кажу “ребята, тока ж ничего не забывайте у меня”. А він (Артур) з такою душею мені “А если и забудем, то с удовольствием вернемся”…

        ггггггггггггггггггггггг сорі за довгий ріплай, згадалося

Напишіть, що ви думаєте з цього приводу

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s