Жах і ницість українського «правоохоронного» бізнесу

«Порушення будь-яких прав громадян базуються на недосконалості питань щодо майнових прав. Їх формалізації, їх захисту, відсутності механізмів ухвалення колективних рішень щодо спільного неподільного майна, тощо. Саме цим я і займаюсь, бо саме це усуває причини порушення прав людини. Катують же людей на етапі досудового слідства або у закладах пенітенціарної системи – не від садизму. Справжній садистів мало, а більшість займаються цим виключно через «бабло». Їм це просто економічно вигідно.

Взагалі всі ці знущання пов’язані в основному з тим, що треба створювати атмосферу страху. Якщо люди не будуть бояться сидіти в пенітенціарних закладах, в СІЗО, в відділках міліції, то ніхто не буде відкупатися. Люди платять такі шалені гроші, щоб відкупитись, тому що знають, що їх реально можуть вбити за ґратами. І саме тому розплачуються. Тому що вважають, що здоров’я (і психічне, і фізичне) значно дорожче, ніж якісь гроші. Якщо наші, так звані, правоохоронці не будуть фактично вбивати людей в тих всіх закладах, то ніхто не платитиме. Ось вам чиста економіка».

Тетяна Монтян, адвокат, в інтерв’ю радіо «Свобода», 13.02.2012 р.

До теми:

Advertisements
Опубліковано у бізнес / економіка, правді в очі, правниче, хроніки руїни, цитатник. Додати до закладок постійне посилання.

Напишіть, що ви думаєте з цього приводу

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s