Підтримай національну гідність своїм інтелектом (1000 статей для Вікіпедії)

У той час, як пан Кендюхов нарікає на відсутність у країні шоу «Україна має інтелект», маленька, але бойовита українська Вікі-спільнота показує вражаючі результати в інтелектуальному змаганні міжнародного рівня – за якість наповнення україномовної Вікіпедії.

До 10 квітня триває черговий раунд протистояння – нашими найближчими суперниками є росіяни та французи. Нашій команді особливо потрібні фахівці з медицини, біології, зоології, а також зброярі та мистецтвознавці – повний список дивіться тут.

Долучитися може кожен! Деталі:

Українські вікіпедисти звертаються з проханням про допомогу: долучіться до покращення 1000 статей, які повинні бути в усіх Вікіпедіях

2012-03-10 11:58

Як вже повідомлялося, на початку березня 2012 року українська Вікіпедія вийшла на 5-те місце за показником якості «Списку статей, які повинні бути у всіх Вікіпедіях» серед 284 мовних розділів цієї он-лайн-енциклопедії, обійшовши при цьому росіян та іспанців.

Російські вікіпедисти відреагували на це миттєво, кинувши виклик українським вікіпедистам та оголосивши мобілізацію ресурсів у справі покращення статей з цього списку російською мовою. Редактори україномовної Вікіпедії цей виклик прийняли, і оголосили Третій «Місячник з покращення необхідних статей».

У цьому зв’язку українські вікіпедисти звертаються до всіх небайдужих із закликом долучитися до «Місячника з покращення необхідних статей» в україномовному розділі Вікіпедії. Це зробити можна попередньо зареєструвавшись у Вікіпедії та  перейшовши на сторінку місячника. До «Списку статей, які повинні бути в усіх Вікіпедіях», розробленого  «Фондом Вікімедіа», входить 1 000 статей з різних галузей знань. Він використовується для підрахунку своєрідного «рейтингу Вікіпедій», який оновлюється один раз на місяць і відображає наявність та розмір статей із цього списку.

Наголошуємо, що у Вікіпедії діє низка правил та порад, з якими Ви можете ознайомитись у  Довідці. Зауважете, що у Вікіпедії завжди необхідно дотримуватись енциклопедичного стилю, посилатись на джерела, уникати суджень, що порушують нейтральну точку зору та уникати порушення авторського права.

Долучіться до справи покращення статей, які повинні бути в усіх Вікіпедіях українською мовою. Зробіть свій внесок до розбудови якісного українського культурного продукту!

Джерело: блог «Вікімедіа Україна»

До теми:

Advertisements
Опубліковано у думай глобально, пряма дія, самоорганізація / спільна дія | Теґи: . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.

Напишіть, що ви думаєте з цього приводу

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s