Чтиво на Великий піст: книжки видавництва «Свічадо»

З нагоди Великого посту і взагалі для всіх, хто цікавиться духовною літературою, рекомендую львівське видавництво «Свічадо».

В інтернет-магазині видавництва постійно пропонується до продажу більше 400 переважно перекладних книг (українські автори є, але їх на перший погляд меншість) на різні теми. Серед них, окрім строго релігійних, є багато сучасних за духом і змістом творів з питань психології, мужності і жіночності, любові і сексу, про розуміння і виховання дітей, кулінарію, усунення конфліктів у власній душі і таке інше.

Деякі книжки є вельми неортодоксальними, наприклад, «Не бійся сексу, або люби і роби, що хочеш» о. Ксаверія Кнотца. Такий підхід авторів, до речі, дуже вдало примирює вільно мислячу і нерелігійну людину із християнською мораллю та вченням церкви.

Людям, не знайомим із академічною мовною полемікою останніх років, варто взяти до уваги, що усі книжки «Свічадо» друкує за проектом правопису української мови 1999 року, і знайомі зі шкільної лави слова можуть виглядати дещо незвично.

Також варто відзначити, що поліграфічне виконання деяких книг може бути кращим – наприклад, одна із придбаних книжок була зроблена на блискучому й цупкому крейдяному папері, при тому деяких сторінок попросту бракувало – текст обривався. Але й те, що залишилося, було цілком пристойним за змістом :)

«Свічадо» має магазини у Львові та Києв, а також висилають книги поштою по Україні.

Поточні бестселери видавництва:

Насамкінець – пряма мова директора видавництва Богдана Трояновського:

«Одні кажуть: «Ваші книжки надто ліберальні», на думку інших – вони надто консервативні. Когось обурює книжка «Добрі козли», а хтось просить, щоб її видали. Хтось вважає, що текст літургічної книги потребує оновлення, а хтось радить у ньому нічого не змінювати. Одні захоплені дитячим молитовником, а для інших – його оформлення надто солодке. Читаю лист-звинувачення з приводу книжки Ансельма Грюн і слухаю розповідь редактора, якому ця книжка допомогла зрозуміти себе. «Дон Камміло?! Прекрасна книжка!». «Дон Камміло?! Наруга над священиком!». Такі різноманітні, часто – полярні, погляди спонукають до роздумів: до кого прислухатись і які, врешті-решт, книжки видавати?! І хтось підказав: «Не друкуйте книжок, які служать доктрині. Друкуйте книжки, які служать Любові. Які дарують людям радість. Справжню радість. Радість душі».

Advertisements
Опубліковано у душа, діти, жити і перемагати, книжки та читання. Додати до закладок постійне посилання.

3 Responses to Чтиво на Великий піст: книжки видавництва «Свічадо»

  1. mamache коментує:

    передивилася список книжок, хоч і побіжно, бо таки довгенький. правда, є досить широке коло літератури. приємно, що невисокі ціни і дуже грамотні повсюдно тексти (минулого року в монастирі була, мала звідти повчання, ооооой же ж безграмотні та недолугі, Господи прости, страшенно розстроїлася, хоч і розуміла, що я не таргет груп).

    дякую за наводку… але я так зрозуміла, що в Києві складу вони не мають. Тільки у Львові. Не хотілося б із поштою мати справ… кур’єри – воно зручніше і приємніше.

Напишіть, що ви думаєте з цього приводу

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s