Українська біржа благодійності

Цей сайт із незвично комерційною назвою є по суті революційним проектом: потенційний благодійник має можливість обрати якийсь конкретний запит про допомогу, причому для полегшення вибору усі запити відсортовані по напряму допомоги, географічному місцезнаходженню тощо. Кожен запит має свій «паспорт», який перевірено адміністраторами проекту. Стан збору коштів відображається у режимі реального часу.

Одним словом, все дуже зручно і справно. Просто зараз, окрім традиційних зборів на лікування конкретній дитині, можна підтримати такі небанальні проекти, як успішне лікування дітей іпотерапією у козацькому кінному театрі в Запоріжжі, реабілітацію безхатченків за допомогою курсів малювання в Києві, соціалізацію випускників дитбудинків шляхом проживання у прийомних родинах в Ірпені, і навіть придбання міні-молокозаводу для забезпечення сільських дітей якісним молоком і звільнення сільських громад від диктату перекупників в Одеській області.

Триває Великий піст – час творити добро. Усі на «Українську біржу благодійності»! :-)

Слово адміністраторам проекту:

Як це працює

Українськa Біржa Благодійності (УББ) – це, фактично, інтернет-магазин. Тільки ми пропонуємо не «мікрохвильовки та косметику», а можливість врятувати або хоча б покращити життя конкретних людей.

Українська Біржа Благодійності збирає гроші на Проекти. Кожен Проект – це історія конкретних людей, яким потрібна Ваша допомога. За кожним Проектом стоїть чиясь проблема, історія. Біль та надія. Наше завдання – з’єднати тих, хто хоче допомогти, з тими, кому потрібна така допомога.

Тут благодійником може бути кожен: це просто, легко та зручно. Оберіть будь-який Проект, введіть будь-яку суму, та просто натисніть кнопку «Сплатити». І ми гарантуємо, що Ваші гроші дійдуть до тих, кому Ви вирішили допомогти. Кожен благодійник отримає повний звіт про їх використання. Більш того, ми відкрито публікуємо на сайті адреси тих, кому потрібна допомога. Будь-хто з Вас може особисто приїхати та переконатися, що все, написане у звіті – правда. Адже Українська Біржа Благодійності може працювати лише за умови довіри Людей.

Кожен наш лот – це Проект, поданий Оператором Допомоги. Для того, щоб їх відібрати, ми опрацювали базу зареєстрованих громадських та благодійних організацій міністерства Юстиції – це понад 4000 позицій, відкинули «мертві», політичні та нечисті на руку організації. Ми побували в усіх регіонах та відвідали справжніх Активістів. Так з 4000 залишилось близько 100. Тобто тут представлені 2,5% від загальної кількості зареєстрованих громадських організацій. І за них ми готові поручитися.

З кожним Оператором допомоги укладається акредитаційний договір. За умови першого ж доведеного випадку нецільового використання коштів, отриманих за допомоги УББ, Оператор Допомоги втрачає акредитацію.

УББ не отримує відсоток із пожертвувань. 100% Ваших грошей спрямовуються безпосередньо на Проект. Витрати на підтримку УББ фінансуються з грантів потужних благодійних фондів – вітчизняних та міжнародних. Ви також можете підтримати діяльність Української Біржі Благодійності своїми внесками – це допоможе нам в роботі.

Кошти благодійних Проектів зберігаються на пільгових депозитних рахунках УББ, допоки не буде зібрана вся необхідна сума. Таким чином, щомісяця сума збільшується – це внесок партнерського банку.

Тепер Ви знаєте, як це працює. Залишилось тільки обрати будь-який Проект, ввести будь-яку суму – та просто натиснути кнопку «Сплатити».

Advertisements
Опубліковано у пряма дія, самоорганізація / спільна дія, інтернетне. Додати до закладок постійне посилання.

2 Responses to Українська біржа благодійності

  1. Оксана коментує:

    УВ БИРЖА Я ВАС ОЧЕНЬ ПРОШУ НЕ ОСТАВЛЯЙНЕ ОДНУ ПОМОГИТЕ УМОЛЯЮ УСЛЫШТЕ МЕНЯ!!! Помогите собрать деньги на лечение я не знаю куда обратится но я очень хочу победить болезнь!!! Я ВАС УМОЛЯЮ!!!!Друзья после первой операции прошёл год и моя болезнь снова вернулась! Узнала вчера что всё началось снова .Согласилась помочь израильская клиника но это стоит 5000 у е времени очень мало есть 1-2 недели . Если кто может помогите пожайлуста очень вас прошу 4188 3717 3043 5154 банк аваль Диденко Оксана Николаевна (очаговые образования брюшины.кисты печени .Асцит -жидкость в брюшной полости и два метостаза )Прошу кто может помогите ……. мой номер +380508494780 ПРОШУ НЕ ОСТАВЛЯЙТЕ ОДНУ С БЕДОЙ!!!!

    • Taras Tronka коментує:

      Оксано, пишіть прямо на біржу – https://ubb.org.ua/uk/, бо тут, у коментах, ваше прохання побачать тільки відвідувачі цього блогу (хоча може і серед них знайдеться людина, яка зможе допомогти). Тримайтеся, хай вам Бог помагає.

Напишіть, що ви думаєте з цього приводу

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s