Мережа відповідальних господарів: www.proosbb.info

Цими днями виповнюється рік як Соціальна мережа для ОСББ «ПроОСББ.інфо» об’єднала 2,5 тисячі відповідальних власників житла.

Протягом року роботи Соціальну мережу для ОСББ відвідало понад 65 тисяч читачів. З них зареєстрованих читачів 2,5 тисячі. Про це свідчать дані із звіту «Google.Analytics».

Найбільше сайт читають у Києві, Львівській, Донецькій, Дніпропетровській, Харківській, Одеській, Запорізькій, Закарпатській, Полтавській та Луганській областях. Також є читачі в Росії, США, Німеччині, Польщі, Франції, Білорусі і навіть Норвегії.

Серед текстів, що їх найбільше прочитали, лідером є матеріал експерта «ПроОСББ.інфо» Ірини Шейко-Іванків «Судовий наказ як інструмент стягнення заборгованості». Він був прочитаний 6625 разів.

Блог Василя Гацька «Моя хата не з краю. Свою Новорічну ніч проведу в Межигір’ї» – став лідером січня 2012 року. Його прочитано 2121 раз і залишено 57 коментарів.

Найактивнішими блогерами «ПроОСББ.інфо» були голова правління київського ОСББ «Анди» Олександр Осовик та співголова Дніпропетровської асоціації ОСББ і ЖБК Катерина Чижик.

Джерело: Соціальна мережа для ОСББ об’єднала 2500 відповідальних власників

По року від заснування сайт живий – матеріали з’являються часто і регулярно, пишуть живі реальні небайдужі люди, які щодня працюють на розвиток відповідального колективного управління багатоквартирними будинками та прибудинковими територіями.

Основні розділи «ПроОСББ»: «Новини», «Блоги», «Взаємодія», «Люди», «Групи», «ОСББ», «Консультації», «Навчання», «Бібліотека».

Чомусь значна частина матеріалів – із обмеженим доступом (потрібна реєстрація на сайті). Але кому дійсно цікаво, того це, очевидно, не зупинить.

До теми:

Advertisements
Опубліковано у самоорганізація / спільна дія, інтернетне. Додати до закладок постійне посилання.

Напишіть, що ви думаєте з цього приводу

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out / Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out / Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out / Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out / Змінити )

З’єднання з %s