Кіно, яке надихає: “Той, Хто Пройшов Крізь Вогонь”

Після перегляду фільму останньої суботи вирішив доповнити і розділити допис – є про що писати :-)

Я сам бачив “Того, Хто Пройшов Крізь Вогонь” ще на Київському міжнародному кінофестивалі цього літа. Навіть у тому, недоробленому стані, воно справило велике враження (незважаючи на 3-годинну затримку із показом). Звичайно, перегляд на відкритому екрані просто неба додав вражень, але це не відбирає заслуг творців кіно.

Найсильнішою стороною фільму є його людяність. Також тішить наш, український, добрий гумор, глобальний сюжет (і це в часи “сталевої завіси”, коли транскордонні пригоди могли собі дозволити хіба що супершпигуни типу Бонда чи Штірліца), активна життєва позиція головного героя. Ну і ще – усвідомлення того, що так воно насправді могло й бути.

Більш-менш детально про кіно сказано нижче і ще буде багато написано, а я скажу так: витерпіть перші 10-15 хвилин дещо незвичної техніки, і просто віддайтеся сюжету.

П.С. Після перегляду прокатної версії можу сказати, що монтаж і озвучку підтягнули, і з технічного погляду можна сказати, що це вже “нормальне” кіно, можна спокійно дивитися :-) Шукайте “Того, Хто Пройшов Крізь Вогонь” на афішах свого міста, вимагайте в кінотеатрах, не скупіться на квитки! Не пропустіть – перше українське кіно 2000-х, яке цікаво дивитися!

П.П.С. Поява нової версії фільму одразу позитивно відбилася на рейтингу фільму на IMDB: із 6-з-чимось тиждень тому фільм піднявся до 7,8 з 10 на сьогодні, що є дуже непоганим показником. Чекаємо появи на Роттентоматоуз :-)

Трейлер:

 

Сторінка фільму у Фейсбуці: http://www.facebook.com/FIRECROSSER

Відгуки та рецензії:

Advertisements
Опубліковано у жити і перемагати, культурне, пряма дія, рекомендую, скажу від себе, історичне. Додати до закладок постійне посилання.

4 Responses to Кіно, яке надихає: “Той, Хто Пройшов Крізь Вогонь”

 1. Олена Урсу коментує:

  Дивилась цей фільм з чоловіком минулої п’ятниці в кінотеатрі “Супутник”. Вразив, змусив пригадати як ми любимо українську мову й взагалі усе українське, потішив чудовою, хоч і не до кінця щасливою, історією кохання. Раджу дивитись кожному!

 2. mamache коментує:

  еге, я так розумію, що маємо нарешті конкурентний український продукт. дякую

  • Taras Tronka коментує:

   Атож :-) Тим більше, у дуже багатьох людей набралася за роки просто туга за чимось своїм, рідним, і тому на перший раз можна простити навіть деякі технічні огріхи. Тут ще важливий момент – нарешті хтось (продюсери фільму) взявся наполегливо тягнути український фільм з болота “неформату” до широкого глядача – почали з нещасних 10 (!) фільмокопій на всю країну і пари сеансів у Кінопалаці у будні дні в робочий час. А зараз кожного тижня, якщо не частіше, у якомусь місті України відбувається презентація за участі чи самого режисера, чи когось з акторів, чи інших творців фільму – вони передають фільм людям практично з рук у руки, прокладають шлях буквально власним тілом, часом, здоровям. Честь їм і хвала!

Напишіть, що ви думаєте з цього приводу

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s