Частка тих, хто дійсно хоче заробляти

Продовжуємо досліджувати людей, які не бояться робити і пробувати. Матеріал для дослідження цього разу візьмемо у Студії Артемія Лєбєдєва, яка вже сама по собі може служити бізнес-моделлю, так само, як і її керівник і засновник Тьома Лєбєдєв – моделлю сучасного успішного підприємця.

Блог Артемія Лєбєдєва щоденно відвідує близько 100 000 людей (з них близько 20 000 з України). Сто тисяч чоловік. Значна їх частина так чи інакше пов’язана з творчістю і мистецтвом, зокрема зі створенням відеороликів. Вони також мають друзів і знайомих, яким це може бути цікаво.

Як це часто буває, якось Тьома оголосив відкритий відбір автора відеороликів для товарів Студії. Жодних обмежень щодо місцезнаходження, технології, статі, кольору шкіри, наявності юрособи чи свідоцтва платника ПДВ – тільки бажання викластись на повну заради успіху. Переможець отримує славу, рекламу у блозі того ж Тьоми, і головне – вимогливого, але платоспроможного клієнта в особі Студії.

З тисяч потенційних претендентів відгукнулося близько 30 творчих людей і команд. Тестове завдання – створити 30-секундний ролик, який відповідає задачі клієнта, виконали 13. Зараз ви можете взяти участь у визначенні найкращого: http://tema.livejournal.com/1067273.html.

Тринадцять чоловік з тисячі.

Зараз вони пожинають перші плоди свого успіху – активну ротацію на Ютьюбі і відчуття досягнення, добутого чесним трудом. Хтось з них отримає головний приз. А для цього було достатньо тримати ніс по вітру, не лінитись, і не боятися мріяти.

П.С. Кому цікаво – рекомендую подивитися звіт про відбір Студією російсько-англійського перекладача для свого сайту. Знову же, взяти участь міг будь-хто. Конкурс виявився не такий вже й великий: зважаючи на те, що добра половина відвідувачів тьоминого блога хоч якось знає англійську, випробувати свої сили і знайти цікаву і достойно оплачувану роботу зголосилося лише 222 особи. Що було далі, які були завдання і як оцінювалося їх виконання – описано тут.

Advertisements
Опубліковано у бізнес / економіка, думай глобально, жити і перемагати, скажу від себе, інтернетне. Додати до закладок постійне посилання.

Напишіть, що ви думаєте з цього приводу

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s