Як зупинити програму самознищення?

Історія «професора» Слюсарчука у історії одного шахрая укотре сфокусувала і відбила стан усієї нашої державної системи. Картинка виявилася невтішною: українська держава не просто не виконує своїх функцій – держава небезпечна для нашого життя і здоров’я.

Найгірше, що найшкідливішими частинами державної системи є ті, які покликані нас захищати: державна медицина (якою користується більшість громадян) – калічить; державна прокуратура і міліція (які тримають абсолютну монополію на слідство і застосування сили) – дозволяють ходити на волі небезпечним шахраям і позбавляють свободи невинних; українська державна наука (а вона майже вся державна) – сприяє діяльності неуків.

Але хто підтримує цю систему? Хто дозволяє їй гробити наших співгромадян, друзів, сусідів, родичів?

Відповідальність за діяльність системи, що фізично і морально знищує українців, лежить на кожному з нас. Про дії і події що супроводжували кар’єру Слісарчука і що дозволили йому проводити жахливі експерименти над живими українцями, знали десятки і сотні людей – чиновників, лікарів, «правоохоронців». І кожен з них змовчав, поступився, або навіть виконав якусь дію, що допомогла аферисту калічити і обдурювати тяжко хворих людей та їх родичів.

Тому діагноз цій системі влади – це діагноз усьому суспільству, діагноз кожному з нас. Підтримуючи діяльність державних органів, працюючи в них, підкоряючись їх наказам,  українці займаються колективним самогубством. Українські громадяни, усе українське суспільство виконує єдину програму – програму самознищення.

Чи є цьому альтернатива? Багато українців показує своїм прикладом, що є: не бути байдужим, боротися за себе і своїх рідних, об’єднуватися за інтересами і самим брати на себе відповідальність за своє життя, не сподіваючись на державу, а коли виникає потреба – то боротися з державою за своє право самим давати собі раду у будь-яких сферах життя – від охорони здоров’я до оборони від злочинців, від освіти своїх дітей – до планування забудови свого міста.

Ті люди, які вже зрозуміли, що сучасна українська влада вбиває, уже відмовляються жити за її законами, і вже зараз думають про те, що має прийти її на заміну. Українська державна система потребує радикального перепрограмування і перезапуску. Крах української влади неухильно наближається, і вже дуже скоро кожному з нас доведеться будувати її заново, і кожному доведеться відповідати на питання:

– Як організувати українську медицину, щоби вона лікувала, а не калічила?

– Як організувати силові органи, щоби вони захищали, а не переслідували?

– Як організувати науку, щоби вона забезпечувала торжество розуму і прогрес, а не розподіл посад серед людей з сумнівною кваліфікацією?

– Як організувати освіту, щоби вона давала знання, вміння, і виховання, а не штампувала дипломи і відзнаки?

І найголовніше: – Що я готовий зробити для того, щоби наша влада була здоровою?

Якщо ми не зупинимо систему самознищення зараз, вона знищить кожного з нас.

До теми:

Advertisements
Опубліковано у думай глобально, самоорганізація / спільна дія, скажу від себе. Додати до закладок постійне посилання.

Напишіть, що ви думаєте з цього приводу

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out / Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out / Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out / Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out / Змінити )

З’єднання з %s