Цікаві блоги: «Феміна. Від Цитрини»

Доброго дня!

Пригадуючи свої власні пропозиції про способи активного розвитку української блогосфери руками самих блогерів, відкриваємо нову рубрику: «Цікаві українські блоги».

Першим номером піде «Феміна бай Цитрина» – блог нашої панянки, яка живе у Туреччині у щасливому заміжжі за місцевим мешканцем. За текстами відчувається сильний характер і різноманітний життєвий досвід, а також філологічна освіта чи просто хист і потяг до смачного слівця.

Певною мірою, «Феміна» – ідеал класичного блога: особистий щоденник звичайної людини, який не те що не нудно, а місцями дуже цікаво читати. Дуже радує почуття гумору і легкий пофігізм авторки – то просто як рідна душа.

Основні теми: | Власний досвід | Відповіді на питання | Життя в Туреччині | Курди | Літературна братія | Непасторальна пастораль | Раціо. | Сім”я Хемських (мииии) | Турецким женам. Кино и субтитры | Феміна

Ну, і для затравки – передрук з недавнього:

* * *

І ми тепер гієни

Гієни ж погані правда? От і ми зараз погані. Я і Хем.  Ми стали жертвами кар”єрного марафону за одну компанію в Дідімі.

Спочатку ми її не планували купляти. Ми навіть машину зараз придбати не можемо, про яку компанію може йтися? Але все повернулося так, що … “хочешь жить, умей..”

Претиндентів, як завжди, до хєра. Пару з них досвідчених. Пару профанів. А ми так – серединка на половинку, шось десь робили, відкривали, закривали, вигравали, прогоряли. Але в нас стимул – ляля Наджар, шо в пузечку.

Якщо ми все таки підемо до кінця, то ми мусимо переступити через одну сім”ю, які нам і не друзі навіть, але нічим перед нами не винні. А ми змушені будемо позбавити роботи батька-годувальника (який працює в компанії як і багато інших, просто ми з іншими не знайомі), а в сім”ї мама що перехворіла на рак грудей і пройшла хімію, і двоє хлопчиків – 9 і 6 років.

І це єдина причина, чому ми в підвішеному стані на сьогоднішній день. Сам чувак, який продає компанію (ми його кандидатура номер два після його рідного друга) не вдупляється чого ми припинили гризтися за вигідну покупку, адже вже домовилися що “безналом”, що розіб”ємо на шматки ту суму… А ми в ступорі.

Вирішили з Хемом по іншому, шоб по людськи. Якщо компанія приходить чарівним чином в наші руки, то ми міняємо стратегію і залишаємо кілька робочих, не дивлячись на те що компанію буде троха перекваліфіковуватися. І цю сім”ю теж залишаємо. І не виселяємо з квартири, за яку вони не платять. Хем впевнений, що тепер ми компанію не придбаємо, адже слабину дали. А я кажу, ліпше не отримаємо аніж гріх на душу брати, правда ж? Хоча з бізнесу такі нюні як я вилітають в два щьоти…

***

На наступному тижні, дасть Бог, вже операція Енгінові – рідному молодшому братові Хема. Я вже певно писала, в нього пухлина в мозгові. Вона була з народження, якась паталогія, та він займався футболом, брав на голову м”яча часто і тому зрушив те діло і в нього був криз. Йому 21. І він ледве не врізав дуба, бо помилка природи.. Дасть Бог викарабкається, бо пухлина не росте і взагалі доброякісна (якесь якісне добро прям), але як завжди виникають питання: за що і нашо такі випробування в 21?

Дивні збіги в цій сім”ї пов”язані з футболом. Мій Хем отримав травму коліна вже коли дістався основного складу Галатасараю і зіграв дві дружні гри. Галатасарй міг стати його чудовим квитком у майбутнє, далі він тренував дітей а зараз навіть майже футбол не дивиться, ну  мусить зі мною через силу, але от без фанатизму, йому якось відлягло. І про його футбольну кар”єру ми ніколи не говоримо. Табу.

І Енгін. Дійшов до капітана команди місцевої, вийшли в лігу, все могло би бути, правда? І цьому кар”єра обрізається… Як пороблено, блін. Мені шо не судилося сидіти у віп зоні на грі, де б я вболівала за родича-футболіста?? Ще надія на Сашку – племінника, хоча і йому відбилася вже охота до футболу..

п’ятниця, 30.09.2011, cutruna

* * *

Приємного читання!

Advertisements
Опубліковано у цікаві українські блоги, інтернетне. Додати до закладок постійне посилання.

Напишіть, що ви думаєте з цього приводу

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s