Зелений Київ: Голосієве-Китаєве

У середині травня відбулася мандрівка Голосіївським лісопарком. Це просто дивовижне місце: чисто (якщо відійти метрів 500 від найближчої дороги), красиво, рельєф – класичний київський: горбатий і похилий і нерівний – настільки, що іноді складається враження, що ти у горах. У робочий день можна ходити цілий день і не зутріти ані душі – тільки густі дерева, трави, та птахи.

Голосієве, Київ - Holosijeve, Kyiv

Враження від прогулянки було зіпсуте добрячим парканом, який перегородив ліс. Цілком можливо, що це один з відомих дерибанів, влаштованих депутатами Київської міської ради під час правління Черновецького. Одним боком огорожена кількагектарна ділянка, наскільки можна судити, прилягає до території відомої чиновницької лікарні “Феофанія“, що наводить на додаткові невеселі думки. Зараз у Києві начебто нова влада, а паркан – і нині там, стоїть, виблискує хромованими боками. До речі, принаймні на кількасот метрів паркану, які я бачив на власні очі, не було жодних вказівок щодо того, кому належить територія і що будується. Можливо, паркан просто нічийний? :-) Може бути гарна пожива для збирачів металолому.

Голосієве, Київ - Holosijeve, KyivНа щастя, дерева за парканом ще не вирубано – залишається надія, що ліс вистоїть?Голосієве, Київ - Holosijeve, Kyiv

Орієнтир для цікавих – паркан іде суцільною стіною зліва направо метрів за 200 за цим стовбчиком:Голосієве, Київ - Holosijeve, Kyiv

Продовжуємо прогулянку. На жаль, фототехніка не може передати тієї глибини і обширу, яка є насправді в Голосієві. Завдяки мінливому рельєфу людина, простуючи стежками і доріжками лісопарку, відчуває себе то в глибині яру, то на гребні схилу – точно як у житті. Це дійсно благословенні місця, наче спеціально призначені для душевного відпочинку.

Голосієве, Київ - Holosijeve, KyivУ такій чащі можна сховатися від будь-якої спеки, і не треба тікати літаком на далеке море – ця краса і спокій доступні прямо у Києві, і цілком безкоштовно:

Голосієве, Київ - Holosijeve, KyivГолосієве, Київ - Holosijeve, Kyiv

Китаївські стави. Дещо захаращені, але надзвичайно затишні і мирні.Голосієве, Київ - Holosijeve, Kyiv

Голосіївські стави:Голосієве, Київ - Holosijeve, Kyiv

Advertisements
Опубліковано у Київ, скажу від себе. Додати до закладок постійне посилання.

2 Responses to Зелений Київ: Голосієве-Китаєве

  1. Анонімний коментує:

    очень красивые фото!!!!

  2. .... коментує:

    очень красивые фото!!!! но Воронцовский парк роднее! :))))

Напишіть, що ви думаєте з цього приводу

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s