Сімейство сайтів «Пережить.Ру»

Сімейство сайтів «Пережить.Ру» відпочатку було створено групою людей, які в тій чи іншій формі пережили розставання з дорогою людиною, але з часом тематика розширилася до допомоги людям практично у будь-якому душевно важкому становищі.

Дизайн сайтів досить простий і зрозумілий, текстове наповнення ретельно підібране і якісне, і взагалі зміст сайтів чітко відповідає своїй назві і своїй цілі – допомогти людині зрозуміти свою проблему і звільнитися від неї, ставши спокійнішою, щасливішою, упевненішою у собі.

(До теми: Кожному з нас дано дивитись у вічі свого страху).

На сайті можна розмістити прохання про допомогу, поділитися своїм досвідом переживання того чи іншого лиха, висловити підтримку людям, які перебувають у важкій ситуації, прочитати консультації психологів, юристів, священників з порадами про те, як винести і пережити біль, спричинений насильством, смертю близької людини, розлученням, тяжкою хворобою, чи просто втратою інтересу до життя.

Існує форум, де можна отримати консультацію психолога, священика, юриста, медика конкретно по вашій ситуації. Форум, як і сайт, якісно модеруються.

У ході користування був помічений певний православний ухил (зокрема, на форумі викреслюються поради з нетрадиційними психотехніками), але ніякого мракобісся не спостерігається – тексти, написані духовниками, є цілком адекватними і дружніми до людини, яка проходить через те чи інше страждання.

Пережить.руwww.perejit.ru – як пережити розлучення або розлуку з чоловіком/дружиною, коханою/коханим.

Мемориам.руwww.memoriam.ru  – як пережити смерть близької людини.

Ветка ивы.руwww.vetkaivi.ru – подолання наслідків фізичного чи психічного насильства – сексуального, сімейного, вуличного, шкільного тощо. Що робити, якщо це відбулося, де і як отримати першу медичну і юридичну допомогу, як жити далі, як допомогти близькій людині, яка постраждала від насильства.

Якщо у вас нічого такого не було, все одно корисно почитати для того, щоби запобігти і попередити такі випадки стосовно себе або близьких людей (дітей, молодших родичів тощо).

Победишь.руwww.pobedish.ru – якщо у вас депресія або з’являється бажання накласти на себе руки – вам сюди.

Настоящая любовьwww.realove.ru – сайт про любов та шлюб.

Сайт також відзначився оригінальним тестом на кохання – якщо ви сумніваєтеся у своїх почуттях або у своєму обранцеві/обраниці (що трапляється час від часу із кожним) – він поставить діагноз. Звичайно, не варто його розглядати як кінцеву істину, але навіть самі запитання тесту можуть підказати, на що звернути увагу, щоби краще розуміти ваші стосунки, покращити їх, та по можливості уникнути важких розчарувань у майбутньому.

Болеем, не унываяwww.boleem.com – сайт для духовної допомоги хворим на рак та інші тяжкі хвороби, а також для їх близьких людей.

Реалисты.руwww.realisti.ru – сайт про те, як стати щасливим. Він значною мірою перегукується із усіма вищеописаними сайтами, різниця тільки в тому, що там у людини конкретна готра ситуація, а тут – наче все і непогано, але якось… немає задоволення від життя. Боротьба з залежностями, отримання тверезого погляду на довкілля, сила духу тощо, успішність, пізнання сенсу життя, любов як стан душі – тут про це. Любов тут розглядається широко, як любов до ближнього, і якщо, наприклад, вам не вистачає любові, або здається, що вас ніхто не любить – вам сюди.

Заговор.руwww.zagovor.ru – сайт про ворожіння, привороти, магію. Розповідається про задіяні механізми, наслідки для того, хто здійснює (замовляє) ворожіння та для того, кого приворожили, засоби протидії. Оскільки усе сімейство сайтів православне, неважко здогадатися, що автори не схвалюють усього вищенаведеного, але роблять це досить цікаво і аргументовано, як на мій профанський погляд.

Якщо нічого з вищенаведеного на даний момент вас не турбує – ви можете просто зайти на будь-який із тих сайтів, прочитати перше-ліпше прохання про допомогу і зробити добру справу – просто висловити свою підтримку людині, яка прямо в цей момент проходить важке життєве випробування або просто шукає себе у цьому житті.

П.С. На жаль, не знаю нічого подібного за розмахом та якістю в Укрнеті, так що наразі вдячно користуємося сусідськими досягненнями. Власне, якщо хтось знає подібні сайти українською – кидайте в коменти під цю статтю або напишіть мені особисто.

Advertisements
Опубліковано у душа, жити і перемагати, рекомендую, інтернетне. Додати до закладок постійне посилання.

Напишіть, що ви думаєте з цього приводу

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s