Береш на руки дитину і показуєш приклад

“Що робити, якщо все так погано?”, “Я сам/сама нічого не можу зробити”, “Ця молодь не вміє виховувати дітей!”. Насправді, рішення є – зробити перший крок самому:

“Новий соціальний готель може прийняти трьох матусь та трьох малюків. Тривалість перебування жінок в його стінах не обмежена. Виховна робота здійснюватиметься цілодобово – разом з жінками в готелі мешкатиме родина-наставник. Соціальний педагог, її чоловік та новонароджена дитина своїм прикладом вчитимуть молодих жінок побутовим навичкам та моделям родинної поведінки. Ірина Королець – довгий час працювала вихователем у реабілітаційному центрі «Дитяче село», останні два роки – керівником центру. Її чоловік часто допомагав Ірині в роботі, деякий час також стажувався в якості вихователя в «Дитячому селі». 

<. . .>

– Поява власної дитини вдвiчi полегшила мою працю. Вiдтепер менi майже не треба нiчого пояснювати – я просто роблю свою справу, а дiвчата наслiдують мою поведiнку. Я не пояснюю, як треба заспокоювати маля, коли воно плаче, я просто беру на руки свою донечку, i дiвчата роблять те саме, – каже соціальний педагог, наставник соціального будинку “Маленька мама” Ірина Королець, – Дуже багато уваги ми приділяємо грудному вигодовуванню та налагодженню тісного психоемоційного зв’язку між матусею і немовлям. Ми цілком свідомо відмовилися від запропонованого нам телевізора. Весь свій вільний час дівчата присвячують дітям та домашнім справам. Крім того ми багато чого робимо своїми руками – вишиваємо, плетемо дитячі речі, одна з дівчат шиє дитячу постільну білизну. Навесні плануємо працювати в саду.

Взято зі статті “Соцiальний будинок “Маленька мама” прийняв своїх перших мешканок” на сайті Правозахисної дитячої мережі.

Advertisements
Опубліковано у діти, паростки майбутнього. Додати до закладок постійне посилання.

Напишіть, що ви думаєте з цього приводу

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out / Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out / Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out / Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out / Змінити )

З’єднання з %s