Сила любови

Справжня любов продовжує давати сили навіть тоді, коли любимої людини уже давно немає поруч. Що ще перемагає час? Любіть!

Advertisements
Опубліковано у душа, жити і перемагати, подумалося. Додати до закладок постійне посилання.

2 Responses to Сила любови

  1. безіменна коментує:

    Не згодна. Коли коханої людини немає поруч, мотивація до життя втрачається, сили спливають, не хочеться нічого, окрім бути нещасним. Перемагає біль – час… а також нові знайомства і сподівання на майбутнє.

    • Taras Tronka коментує:

      Звичайно, біль – це перше, що відчувається після розриву. Але трохи згодом, коли біль відступає, залишається вдячність до людини, яка була з тобою, спогади про те, як тобі було радісно і легко, коли ти кохав, і досвід, який ти набув у тих стосунках – ти глибше познав іншу людину, а відтак – познав і себе. Справжня любов звеличує людину, пробуджує у ній найкращі риси – і спогади про перебування у такому стані дуже допомагають у хвилини, коли опиняєшся у складній ситуації. Ти зробив так багато і був такою прекрасною, сильною, творчою людиною заради коханого або коханої – значить, ти можеш це зробити і заради себе. Память про свій стан високої любові, повноти життя, упевненості в собі допомагає в тяжку хвилину зберігати вірність собі, точніше – усьому найкращому, що в тобі є. Звичайно, це з особистого чоловічого досвіду – у інших може бути інакше, та й любов кожен розуміє по-своєму.

Напишіть, що ви думаєте з цього приводу

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s