Народний кінопроект «Казка про Чорного Козака»

Ці люди роблять щось неймовірне.

По-перше, в часи засилля Голівуду і багатомільйонних кінобюджетів у нашій країні від 1993 року існує і регулярно продукує кінофільми народна кіностудія «Мальва». Одне поєднання слів «народна» і «кіностудія» в Україні 2011 року виносить мозок, якщо сприймати їх серйозно. Але вони дійсно є народними – усі учасники проекту працюють без зарплат та гонорарів, а об’єднує їх одна спільна ідея – створення народного українського історичного кіно.

По-друге, ця кіностудія працює не де-небудь у Києві, Львові, чи іншому великому місті – народна кіностудія «Мальва» розташована у селі Легедзине Тальнівського району Черкаської області!

«Знову хуторянщина, несмак, і шароварщина» – подумає багато, і будуть дуже неправі. Я дивився їхній фільм «Ойра» – мінімальними технічними засобами знято захоплююче, емоційне, небанальне кіно. Студія однозначно сильна своїми сценаріями та справжньою людською енергетикою, яка перекриває технічні недоліки. Зрештою, у останньому і найбільшому на цей момент кінопроекті студії – «Казка про Чорного Козака» – беруть участь такі люди, як етногурти «Гуляйгород» та «ДахаБраха», клуб історичної реконструкції «Росичі», Сашко Лірник, брати Капранови, «Піккардійська Терція», Тарас Компаніченко і багато інших.

І тому по-третє: з такою командою можна бути впевненим, що кіно буде якісним. На поточний момент уже відзнято майже 500 Гб відео, готовність фільму більше 70 %! Є навіть справжній трейлер:

Підтримати проект:

Advertisements
Опубліковано у паростки майбутнього, пряма дія, самоорганізація / спільна дія, історичне. Додати до закладок постійне посилання.

Напишіть, що ви думаєте з цього приводу

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s