Готуйся до тюрми: це стосується кожного

“Протягом 2010 року порушень прав людини з боку МВС було значно більше, ніж в 2009 році. Почастішали повідомлення про катування та інші форми незаконного насильства, які застосовують в органах внутрішніх справ, іноді з летальним результатом. Так, протягом року було близько 50 повідомлень про смерть в міліції ( в 2009 році — 21 повідомлення). Згідно з моніторингом, проведеним Харківським інститутом соціальних досліджень і Харківською правозахиснорю групою, оціночна кількість постраждалих в 2010 році від незаконного насильства в міліції склало 780-790 тисяч (у 2009 році — 604 тис.)”

“У виданій Харківською правозахисною групою доповіді «100 днів нового керівництва МВС» (див. library.khpg.org) в розділі «Що маємо, те й вилучаємо» переконливо доведено, що не менше ніж 60% фактів вилучень зброї, боєприпасів та вибухових речовин регулярно фальсифікуються.”

Права людини в Україні 2009 – 2010. Узагальнена доповідь правозахисних організацій / МВС та права людини

Якщо хтось ще не зрозумів і вважає, що з ним цього не трапиться, пояснюю людською мовою: у сучасній Україні у будь-який момент вас чи вашу близьку людину можуть затримати працівники міліції чи інших силових органів, незалежно від того, винні ви у чомусь чи не винні. Після затримання ви будете піддані психологічному тиску і фізично важким умовам утримання у камері, дуже можливі фізичне і психологічне насильство. Спілкування силових органів з вами найпевніше відбуватиметься з порушенням відповідного законодавства.

Цього слід боятися, і до цього необхідно готуватися. У першу чергу – знати свого ворога: на кого і як реагують силовики; по-друге – знати свої права та обов’язки при затриманні і взагалі при спілкуванні з міліцією; по-третє – тренувати власну психологічну стійкість; по-четверте – мати вірних друзів і родичів, які не кинуть вас у жерновах репресивної машини.

До речі, ви вже вивчили напам’ять телефон свого адвоката?

Advertisements
Опубліковано у правді в очі, правниче, самозахист. Додати до закладок постійне посилання.

Напишіть, що ви думаєте з цього приводу

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s